15.02.2020 - Zebranie sprawozdawcze za rok 2019

W dniu 15.02.2020r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Wesołej przy ul. 1 Praskiego Pułku WP 31 odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków stowarzyszenia, gdzie została podsumowana działalność OSP za rok 2019 oraz został przedstawiony plan działalności na rok 2020. Walne zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium Zarządowi OSP Wesoła za rok sprawozdawczy. Prowadzącym zebranie był Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego w Warszawie dh Marek Dyka.

W zebranu dodatkowo udzial wzięli zaproszeni goście:

Mazowiecki Komendant Wojewódzki - nadbryg. Bogdan Łasica
Członek Zarządu Głównego ZOSP RP - dh Zbigniew Kaliszyk,
Zastępca Komendanta Miejski PSP m. st. Warszawy - st. bryg. Artur Rudzik,
Zastępca Dowódcy JRG-12 - mł. bryg. Piotr Rutkowski,
 

 

 

FOTO: Dariusz Racinowski

 

Partnerzy