10.07.2021 - Wypadek samochodu z łosiem

W trakcie powrotu do koszar z zabezpieczenia rejonu operacyjnego JRG-12 na ul. Bronisława Czecha zastęp GCBA -379[W]25 najechał na wypadek drogowy. Po przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że samochód osobowy zderzył się czołowo z łosiem. W pojeździe znajdowały się trzy osoby - w momencie naszego przybycia wszystkie opuściły go o własnych siłach. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. W wyniku wypadku dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala przez przybyłe na miejsce Zespoły Ratownictwa Medycznego. Zwierzę poniosło śmierć na miejscu. Na miejscu działania prowadzone były wspólnie z zastępem JRG-8, ZRM, Policją i służbami miejskimi. Droga na okres prowadzonych działań była wyłączona z ruchu.

Więcej info: TVN Warszawa

 

Tekst: Kacper Pasternak

Foto: Kacper Pasternak, Grzegorz Wawrzyniak

 

Partnerzy