16.07.2021 - Zabezpieczenie operacyjne rejonu JRG-1

W dniu 16 lipca zastęp GBA-Rt  379[W]22 z OSP Wesoła zabezpieczał operacyjnie rejon JRG-1 w związku z wyjazdem SGRWN Warszawa-5. W trakcie zabezpieczenia dysponowany był do zdarzenia dotyczącego zalanej piwnicy przy ul. Jesiennych Liści. Na miejscu stwierdzono, że po obfitych opadach deszczu woda zgromadziła się jedynie na osiedlowym parkingu. W związku z brakiem bezpośredniego zagrożenia, odstąpiono od działań. Po zakończeniu zabezpieczenie decyzją Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m.st. Warszawy zastęp został skierowany w rejon operacyjny JRG-3 gdzie prowadził działania związane z usuwaniem skutków opadów deszczu. Po powrocie do koszar około godziny 16:00 zastęp SLRr 379[W]91 zadysponowano do usunięcia gniazd owadów błonkoskrzydłych przy ul. Wolskiej w rejonie JRG-7 oraz ul. Grochowskiej w rejonie JRG-5.

 

 

Tekst i foto: Kacper Pasternak, 

Partnerzy