Ratownicy


Jednostka Operacyjno -Techniczna OSP Wesoła
stan na dzień 09.11.2018r.


1. Śniegocki Tomasz - Naczelnik OSP
2. Różalski Przemysław - dowódca plutonu
3. Jarząb Tomasz - dowódca plutonu
4. Karabin Paweł - pomocnik dowódcy plutonu
5. Wawrzyniak Grzegorz - pomocnik dowódcy plutonu
6. Kieruzal Łukasz - dowódca sekcji
7. Śniegocki Ariel - dowódca sekcji
8. Kleczkowski Andrzej - dowódca sekcji
9. Kalinowski Maciej - dowódca sekcji
10. Zieliński Krzysztof - dowódca sekcji
11. Rejnus Michał - dowódca sekcji
12. Idźkowski Mariusz - dowódca sekcji
13. Łazur Grzegorz - dowódca sekcji
14. Koszlaga Piotr - dowódca sekcji
15. Dyka Marek - dowódca sekcji
16. Kleczkowski Adrian - pomocnik dowódcy sekcji
17. Małkowski Krzysztof - pomocnik dowódcy sekcji
18. Kowalczyk Wiesław - pomocnik dowódcy sekcji
19. Stój Grzegorz - pomocnik dowódcy sekcji
20. Przybysz Marek - dowódca roty
21. Woźniakowski Krzysztof - dowódca roty
22. Kopak Roman - dowódca roty
23. Pich Maciej - dowodca roty
24. Stosio Mikołaj - starszy strażak
25. Kołodziejski Wiesław - starszy strażak
26. Margulski Konrad - starszy strażak
27. Kajkowski Michał - starszy strażak
28. Malik Arkadiusz - starszy strażak
29. Łasica Maciej - starszy strażak
30. Wojtczak Konrad - starszy strażak
31. Strzelec Rafał - starszy strażak
32. Błaszczak Damian - starszy strażak
33. Pieróg Paweł - starszy strażak
34. Rosłonowski Kamil - strażak
35. Trocha Jerzy - strażak
36. Nowicki Mateusz - strażak
37. Szeszko Michał - strażak
38. Sochacki Marcin - strażak
39. Jaworski Mikołaj - strażak
40. Sztobryn Filip - strażak
41. Mociak Krzysztof - strażak
42. Popis Łukasz - stażysta

Drużyna Zabezpieczenia JOT OSP Wesoła

1. Sitarski Andrzej - dowódca sekcji
2. Łapicz Marcin - dowódca sekcji
3. Rotblum Zbigniew - dowódca roty
4. Klimaszewski Robert - starszy strażak
5. Rybicki Arkadiusz - starszy strażak
6. Ołdakowski Maciej - starszy strażak
7. Pyrkosz Mateusz - strażak
8. Drosio Mateusz - strażak
9. Bogdański Michał - strażak
10. Chyrzyński Jakub - strażak


Kandydaci do służby w JOT OSP Wesoła

1. Bartnicki Artur - kandydat
2. Kucharek Piotr - kandydat
3. Durko Mateusz - kandydat
4. Idźkowski Piotr - kandydat