Ratownicy


Jednostka Operacyjno -Techniczna OSP Wesoła
stan na dzień 01.02.2020r.


1. Śniegocki Tomasz - Naczelnik OSP
2. Wawrzyniak Grzegorz - Zastępca Naczelnika ds. technicznych
3. Karabin Paweł - Zastępca Naczelnika ds. szkoleniowych
4. Różalski Przemysław - dowódca plutonu
5. Jarząb Tomasz - dowódca plutonu
6. Śniegocki Ariel - dowódca sekcji
7. Kleczkowski Andrzej - dowódca sekcji
8. Kalinowski Maciej - dowódca sekcji
9. Rejnus Michał - dowódca sekcji
10. Idźkowski Mariusz - dowódca sekcji
11. Łazur Grzegorz - dowódca sekcji
12. Koszlaga Piotr - dowódca sekcji
13. Dyka Marek - dowódca sekcji
14. Kleczkowski Adrian - dowódca sekcji
15. Kowalczyk Wiesław - pomocnik dowódcy sekcji
16. Stój Grzegorz - pomocnik dowódcy sekcji
17. Przybysz Marek - pomocnik dowódcy sekcji
18. Woźniakowski Krzysztof - pomocnik dowódcy sekcji
19. Pich Maciej - dowodca roty
20. Stosio Mikołaj - dowodca roty
21. Kołodziejski Wiesław - dowodca roty
22. Kajkowski Michał - dowodca roty
23. Malik Arkadiusz - dowodca roty
24. Wojtczak Konrad - dowodca roty
25. Strzelec Rafał - dowodca roty
26. Margulski Konrad - starszy strażak
27. Łasica Maciej - starszy strażak
28. Błaszczak Damian - starszy strażak
29. Pieróg Paweł - starszy strażak
30. Rosłonowski Kamil - starszy strażak
31. Nowicki Mateusz - starszy strażak
32. Trocha Jerzy - strażak
33. Szeszko Michał - strażak
34. Sochacki Marcin - strażak
35. Jaworski Mikołaj - strażak
36. Sztobryn Filip - strażak
37. Mociak Krzysztof - strażak
38. Bartnicki Artur - strażak
39. Idźkowski Piotr - strażak
40. Popis Łukasz - strażak
41. Kucharek Piotr - stażysta
42. Jastrzębski Konrad - stażysta
43. Pasternak Kacper - stażysta
44. Rędzikowski Sebastian - stażysta
45. Komar Adrian - stażysta
46. Szydło Szymon - stażysta
47. Urbanek Bartosz - stażysta

Drużyna Zabezpieczenia JOT OSP Wesoła

1. Kieruzal Łukasz - dowódca sekcji
2. Sitarski Andrzej - dowódca sekcji
3. Łapicz Marcin - dowódca sekcji
4. Małkowski Krzysztof - pomocnik dowódcy sekcji
5. Kopak Roman - dowódca roty
6. Rotblum Zbigniew - dowódca roty
7. Klimaszewski Robert - starszy strażak
8. Rybicki Arkadiusz - starszy strażak
9. Ołdakowski Maciej - starszy strażak
10. Pyrkosz Mateusz - strażak
11. Drosio Mateusz - strażak
12. Chyrzyński Jakub - strażak


Kandydaci do służby w JOT OSP Wesoła

1. Sowiński Piotr - kandydat
2. Kulak Aleksandra - kandydat
3. Redestowicz Mikołaj - kandydat